דומי רייטר סופר – אמן רב תחומי

הכשרה אמנותית

מחול

מיה ארבטובה – ישראל

האקדמיה המלכותית – קופנהאגן, דנמרק

האקדמיה המלכותית – לונדון

מרטה גראהאם ואנה סוקולוב  - ניו יורק

אודרי דה ווס – לונדון

תאטרון

פאני לוביץ' – ישראל

האקדמיה המלכותית לאמנות הבמה  - קופנהאגן, דנמרק

מוסיקה

רוד יעקב – ישראל

בנט איזקסון – דנמרק

ציור

יוסי שטרן – ירושלים, ישראל

האקדמיה המלכותית הדנית – דנמרק

FRANCIS BACON – לונדון

JOHN PADDY CARSTAIRS – לונדון

משחק בתאטרון

THE YOUTH THEATRE – לונדון

ROYAL COURT THEATER – לונדון

בימוי (רשימה חלקית)

Equus- Segal centre of the Arts Theatre- Montreal Canada.

Eve- The Irish Theatre Company-Ireland

You Ain't heard nothing Yet – Gaiety Theatre Dublin.

The Fantasticks- Gaiety Theatre-Dublin

Pomes Pennyeach- Abbey Theatre Dublin

Mary Makebelieve- Abbey Theatre- Gate Theatre-Dublin

Oscar- Theatre Festival-Ireland

The Glass Menagerie-The Brewry- Ireland

School for Scandal-Youth Theatre.

Dancing Career

London Dance Theatre-London

Western Theatre Ballet- London

Saddlers Wells –London

The Scottish Ballet-

אופרה – בימוי וכוריאוגרפיה

Don Quixote-Massenet

Orpheus ed Euridice-Gluck

Carmen-Biset

Don Pasquale- Donizetti

La Traviata- Verdi

La Boheme- Puccini

La Gioconda-Pochielli

Nabucco-Verdi

Die Fledermaus-Strauss

Il Trovatore- Verdi

Aida-Verdi

Faust-Gounod

The Magic Flute- Mozart

טלוויזיה וסרטים

8 תכניות טלוויזיה על מחול בטלוויזיה האירית

2 תכניות טלוויזיה ב-CBS

10 תכניות מחול בטלוויזיה האירופאית

יועץ אמנותי וכוריאוגרף בסרט הוליוודי RESTORATION המבוסס על חייו של מלך צ'ארלס ה-2

תערוכות ציורים

22 תערכות יחיד –  אנגליה,דנמרק, הולנד,ארצות הברית, קנדה, ישראל.בנוסף לכך השתתף בתערוכת הקיץ של האקדמיה המלכותית לאמנות בלונדון.

עיצוב במה

30 הפקות תאטרון ומחול ביניהם בתאטרון לה-סקאלה במילנו, הבלט האוסטרלי, דאנס תאטר אוף הארלם, הבלט של הונג קונג, הבלט הממלכתי פינלנד, להקת "בת דור" , הבלט של אוהיו (ארצות הברית) פסטיבל כרמיאל.

"איש הרנסנס המודרני, רב תחומי, עם מיגוון תחומי עניין ואופקים רחבים. הישגים רבים שכוללים בימוי תיאטרון, מחול, מוסיקה, ציור, אמנות הפלסטית והוראה"

היצירה שלו EQUUS ל-
DANCE THEATRE OF HARLEM  בתיאטרון הטרופוליטן בניו יורק, זיכתה אותו בפרס היוקרתי לעבודה הטובה ביותר מטעם עיתון NEW YORK DAILY NEWS.

יצירתו  לבלט   "הגברת עם הקמליות" זכתה לפרס ההפקה הטובה ביותר בפסטיבל פינלנד 1990-1991 . כמו כן המחזה שביים
MARY MAKEBELIEVE עבור ה-Abby  Theatre, התאטרון הלאומי האירי, נבחר למחזה הטוב ביותר בפסטיבל התאטרון בדאבלין.

העיתון NEW YORK TIMES כתב עליו: "דומי רייטר סופר הוא גאון בלתרגם מלים לתנועה ולשפה התאטרלית, הוא מתמקד במהות הנושא ויוצר תאטרון מושלם".

זאת ועוד כותבים מבקרים ואנשי מקצוע: הוא יצר רפרטואר רחב של יצירות מופת מוצלחות, בין היתר ,YERMA, BERNARDA ALBA המבוססים על מחזותיו של לורקה לתיאטרון LA SCALA במילנו ,על בימת הבלט הלאומי של אירלנד ולהקת המטרופוליטן באוהיו.

 יצירתו  "PARADISE  GAINED" על חייה של הסופרת COLETTE       זיכתה אותו בפרס היצירה הטובה ביותר ב-1992-1993 מטעם אגודת העתונאים האירית.

שלושת עבודותיו המבוססות על המיטולוגיה היוונית "מרכבות האש" על פדרה , מדיאה, ואורפיאוס, זכו לשבחים בעתונות האירופאית ובארצות הברית. יצירת המולטימדיה על חייו של אוסקר ויילד הקנתה את פרס היצירה הטובה ביותר בפסטיבל לתאטרון בדאבלין, אירלנד. שתי היצירות:
LA MER - LA VALSE בדאנס תאטרון של הארלם, שנערכו במטרופליטן ,ניו-יורק, זכו לשבחים כיצירות מופת בין היתר גם בשל חדשנות התנועה והתפישה. דומי יצר תאטרון טוטאלי ביצירת המולטימדיה
TIME TO REMEMBER המבוסס על יצירתו של נועם שריף "מחיה המתים", במלאות 50 שנה לסיום מלחמת העולם השניה ולזכר השואה. היצירה בוצעה עם תזמורת
LOUISVILLE SYMPHONY ORCHESTRA. לצד זמרים סולנים הוא העלה על שלוש במות  כ-300 שחקנים, רקדנים ומקהלת ילידם וגברים. ההופעה המרשימה היתה בחסות המושל של מדינת קנטקי והבית הלבן. הופעה זו עוררה הדים ברחבי ארצות הברית וקיבלה ביקורות נלהבות.

בלהקת הבלט של הונג קונג העלה שלוש יצירות : "הנחש הלבן" –אגדה סינית, "הקיסר והזמיר" – אגדת ילדים של האנס כריסטיאן אנדרסן, ו-"החיה והיפה" של צ'ארלס פארו. יצירות אלה הועלו על ידי להקת הבלט של הונג קונג ברבות ממדינות אירופה, ברחבי ארצות הברית, ובמזרח הרחוק. "הקיסר והזמיר" הועלה כמו כן בפסטיבל זלצבורג ב-2002 וזכה לשבחים והוקרה.

דומי רייטר סופר כיהן ככוריאוגרף הבית של להקת "בת דור" שעל במתה יצר יותר מ-30 עבודות. בו זמנית היה יועץ אמנותי לבלט הלאומי האירי מ-1974-1989 .

הוא יצר הפקות רבות בתחומים שונים התאטרון, מחול ,אופרה הכוללות שחקנים זמרים ורקדנים. ביים הפקות תאטרון ומחזות זמר וכן הפקות טלוויזיה באירופה ובארצות הברית. הוא היה היועץ האמנותי והכוריאוגרף במספר סרטים, ביניהם הסרט RESTORATION  עם השחקנים   SAM NIEL  - ROBERT DOWNEY JUNIOR .

רייטר סופר הוא צייר רציני , הציג 22 תערוכות יחיד ברחבי העולם,כולל ישראל. הוא גם הציג בתערכת קיץ של ROYAL ACADEMY  בלונדון. כמו כן יצר מעל 30 תפאורות עבור מיגוון רחב של הפקות תאטרון ומחול בהצלחה רבה.

בהפורטפוליו שלו "בריאה" שמכיל 10 הדפסים של נופי ארץ ישראל, מהנגב בדרום עד הגליל בצפון נקנה לאחרונה על ידי הספריה הלאומית הבריטית בלונדון, מוזיאון YALE  בארצות הברית וספרית הקונגרס בוושינגטון.

לאחרונה ביים את המחוזה EQUUS  בתאטרון SEGAL CENTRE OF THE ARTS THEATRE  במונטיראול, קנדה בהצלחה רבה.

ד"ר מרים אור, דוקטור לאמנות, מרצה באוניברסיטאות תל אביב והאוניברסיטה העברית בירושלים ואוצרת, כותבת : " דומי רייטר סופר הוא אדם יצירתי המעניק "גשטאלט" רוחני , בעל יכולת ביטוי במיגוון תחומים אמנותיים כגון : ציור, מחול,בימוי, מוסיקה, דרמה ועיצוב תאטרון".